הטרנד החדש: צילומי הריון

לאחרונה שמנו לב במאדרלנד כי טרנד חדש מעורר התפלאות כל פעם שמסתכלים על התוצאות שלו הוא טרנד צילומי הריון וצילומי New Born.

צילומי הריון- על מה מדובר?

אומרים שניתן לזהות אישה בהריון על פי המראה הקורן והשליו שלה. כיוון שתקופת ההריון היא כה מפתיעה ודינאמית וכל פעם האישה מופתעת לגלות עד כמה הבטן שלה גדלה ושינויים נוספים התרחשו בגופה, נשים רבות מחליטות כי הן מעוניינות להנציח את חודשי הריונן באמצעות בוק צילומי הריון. בוק זה יכול לכלול צילומים מהחודש הראשון של ההריון ועד החודש התשיעי או צילומים של החודש האחרון של ההריון. כך או כך נשים מעוניינות להנציח את חודשי ההריון היפים בשבילם ובשביל הילד שעתיד להיוולד.

מלכה ליום אחד

אין אישה שלא חלמה להיות דוגמנית, שחקנית, זמרת או כל מקצוע אחר ששם אותה עם זרקור על הבמה ומפנה את תשומת הלב של כולם ליופי ולכשרון שלה. צילומי הריון מאפשרים לה להיות מלכה ליום אחד. כל שהאישה צריכה לעשות הוא להגיע אל הסטודיו לצילום כאשר היא מאופרת ולבושה בבגדי הריון הולמים. יש גם אפשרות לשירותי מאפר מקצועי בסטודיו. השלב הבא יהיה להצטלם על פני רקעים שונים, עם אביזרים שונים, תנוחות מיוחדות ומצחיקות, צילום סולו או צילום עם כל המשפחה (בעל וילדים) , כל זאת בתאורה מיוחדת.

בחירת צלמים מקצועיים

חשוב לקחת בחשבון כי יש צלמים רבים בישראל שמציעים ז'אנרים שונים של צילום, ביניהם צילומי הריון. טרם בוחרים באיש המקצוע חשוב מאוד לוודא את הדברים הבאים:

  • ניסיון - תמיד יש לוודא כי לאיש או אשת המקצוע יש ניסיון בתחום צילומי הריון.
  • תיק דוגמאות - יש לברר האם לאשת המקצוע יש אתר אינטרנט ובו קטלוג של עבודותיה וזאת על מנת שתוכלו להתרשם.
  • צילומי הריון - יש לברר מה כוללים צילומי ההריון. יש צלמים שמציעים בסטודיו בדים מיוחדים, בגדים להריונית, רקעים מסוגים שונים, עיבוד פוטושופ על פי בחירה ועוד.
  • מיקום - יש אפשרות לצילומי חוץ או צילומי פנים בסטודיו. חשוב להחליט מראש מה המיקום בו מעוניינים לעריכת הצילומים ולוודא שהצלם אכן יכול לבצע צילומים במיקום בו מעוניינים.
  • מחיר - תמיד יש לוודא שהעלות הכוללת של צילומי ההריון אכן מתאימה לתקציב עליו הוחלט מראש.

סיימנו ומה עכשיו? צילומי ניו בורן

כעת, ניתן להמשיך לשלב הבא ולשאול את הצלמת שביצעה עבודה מושלמת בצילומי ההריון שלך, האם היא יכולה לצלם את ההמשך.. התינוק החדש שנולד. צילומים אלו נקראים צילומי ניו בורן. חשוב לזכור כי צלם מקצועי חייב ניסיון מוניטין מוצלח גם לגבי סוג זה של צילומים. כאן, הצלם ינציח את התקופה הראשונית של התינוק, כאשר הוא בן כמה ימים עד כמה שבועות ויעניק לכם את האפשרות להסתכל על תמונות התום והטוהר של ילדכם כל אימת שתהיו מעוניינים.