הקונספט שלנו

את מאדרלנד הקמנו בשנת 2001. החנות הראשונה נפתחה בבזל בת"א ונועדה לתת פתרון ומענה לנשים קרייריסטיות ובעלות מודעות אופנתית שביקשו להיראות ולהרגיש במיטבן גם בתקופת ההריון.

החל מראשית דרכנו הקפדנו לייבא את החברות המובילות באירופה בתחום אופנת ההריון ולהציע קולקציות בגדי הריון בעיצוב אקלקטי ומעודכן מבלי לוותר על איכות משובחת.

לבקשת לקוחותינו הבנו שבכדי לספק מענה כולל עלינו להציע פתרונות נוספים לקראת לידה ואחריה.

ב 2003 פתחה מאדרלנד את קטגוריית שוק עגלות הפרימיום כשייבאנו את עגלות מוצי ההולנדיות לישראל.
על פי מודל מיוחד שפיתחנו אנו משווקים מאז ועד היום את עגלות המוצי באולמות תצוגה ייחודיים תחת הקונספט MUTSY WORLD.

על מנת להעניק את השירות המקצועי ביותר, לשמר בקרת איכות קפדנית ובעיקר לוודא התאמה מקסימלית של המוצר לצרכים הספציפיים של כל לקוח ולקוח, איננו משווקים לחנויות נוספות.
העיצוב המרשים של העגלות, הטכנולוגיה והנדסת האנוש יוצאת הדופן  לצד שירות מתחשב ומקצועי מאין כמוהו הפכו את עגלות המוצי למותג הנחשק ביותר בתחום התינוקות  ואת הביקור באולמות התצוגה של מאדרלנד לחוויה בלתי נשכחת.

כדי לספק ללקוחותינו פתרון מושלם אנו מציעים בנוסף מגוון  מוצרים ייחודיים מהחברות הנחשבות בעולם מפתרונות רחצה והחתלה,  אקססוריז לתינוקות ולהורים ועד עיצוב חדרי תינוקות, הכל ברמה הגבוהה ביותר, תוך הקפדה מלאה על  בטיחות, איכות, עיצוב קלאסי ומרשים ולא פחות חשוב במחירים אטרקטיביים.

מותג הבית של מאדרלנד FASFUS מציע לכם מגוון מוצרים משלימים באיכות גבוהה ובמחירים אטרקטיביים במיוחד. מועדון החברים של מאדרלנד מעניק לכם 20% הנחה על כל מוצרי FASFUS

אנו מאמינים כי חווית השירות  הכוללת מוצרים איכותיים ללא פשרה, שירות מקצועי ואישי לכל לקוח ולקוח  לצד צוות עובדים מנצח הם חלק אינטגרלי מההצלחה.


עומדים לרשותכם

חנן וטלי ברזילאי