חדר תינוקות – בייבי חדש נולד

מצפים לתינוק חדש? מסתובבים בלי סוף אחר חיפוש מבצעים והנחות על חדרי תינוקות? רוצים את הכי טוב עבור הבייבי שלכם? זה לא חייב לעלות לכם ביוקר. בחדרי התינוקות הכי יקר הוא לא בהכרח הכי טוב, בייחוד לא בתחום חדרי התינוקות. ניתן למצוא חדרי תינוקות מעוצבים באיכות שלא תבייש גם חדר תינוקות מושקע ויוקרתי.

עיצוב וילונות לחדרי התינוקות

הפרטים ש"עושים את העיצוב" בחדר ומעדנים גם את חדר התינוקות הבסיסי ביותר, הם דווקא הוילונות. גם פה, אתם לא חייבים להשתגע עם המחירים ולבחור וילונות מעוצבים לחדרי תינוקות וילדים במחירי עתק. תוכלו לבחור וילון שקוף ופשוט מאלה שיש בבית ולרכוש באחת החנויות או חנויות האון ליין, אביזרים המיועדים לקישוט וילונות, כמו סרטים, שרשראות ומדבקות מיוחדות, המיועדות לוילונות, וילונות מעוצבים לחדרי תינוקות ירככו את עיצוב החדר, ויהפכו אותו ל"ילדי" יותר, גם אם הריהוט עצמו פשוט ובסיסי.

לדברי מעצבי הפנים, וילון מושקע וגוון דומיננטי על הקיר יעשו את עבודת עיצוב החדר טוב יותר מכל רהיט יוקרתי.

חשיבות הפינות המעוגלות בחדר התינוקות

חשיבות הפינות המעוגלות חשובה במיוחד תוך חשיבה לעבר העתיד התקלות בפינות מחודדות גם בכל הקשור לפעוט שיגדל עוד לפני שתשימו לבה וגם בכל הקשור אליכם ההורים. בעת נשיאת התינוק אנו נוטים שלא לשים לב ועשויים להתקל בחפצים, מקרה שעלול לסכן גם את המבוגרים שביננו בייחוד נשים אחרי לידה. על כן, העדיפו לרכוש חדרי ילדים עם פינות מעוגלות על פני אותם חדרים עם פינות מחודדות הכוללות שפיצים וגדילים מעוצבים למיניהם.

חדר שינה קומפלט – האם זה באמת הכי משתלם?

חדר שינה מלא, בחבילה אחת עשוי להיות מועיל מבחינות רבות. בחנויות ורשתות גדולות תוכלו למצוא חבילות לידה משתלמות שחוסכות לכם זמן רב על חיפוש . על אף שעם מעט סבלנות תוכלו למצוא חדר תינוקות במחירים משתלמים יותר לאלה מכם שניחנו באורך רוח ויצירתיות. תוך חיפוש מדוקדק שלא ידרוש זמן רב, תוכלו להרכיב חדר שינה חלומי ובמחירים שווים הרבה יותר מאלה של הרשתות.

את המזרון של מיטת התינוק העדיפו לרכוש בעצמכם לשמירה על איכות השינה והתמיכה האיכותית בגב התינוק.

חדר שינה מעוצב בשיטת עשה זאת בעצמך

חדרי תינוקות בעיצובים בסיסיים, מאותם חומרים בדיוק, כלומר חדרים שאינם כוללים אלמנטים עיצוביים מורכבים וצביעה ייחודית, יהיו תואמים לצורכיכם ברמה ובמידה ניכרת לעומת החדרים המעוצבים.
תוכלו לעצב את החדר הבסיסי בכוחות עצמכם, כתוצאה מהתוספות והשדרוגים הקלים: תוכלו למצוא בחנויות שונות, ידיות מעוצבות בצבעים ועיצובים שונים במחירים של כמה שקלים בודדים, מדבקות, עזרים עיצוביים וגופי תאורה יוסיפו גם הם לעיצוב החדר,
דבר מעצב הפנים: הסגנון האופנתי והטרנדי ביותר היום בעיצוב חדרי התינוקות ועיצוב פנים הבית בכלל מתבטא בקווים נקיים, בהירים וקלאסיים, כתוצאה מהחדרים ההולכים וקטנים והצורך להימנע ממראה עמוס ו"כבד" היוצר אשליה של הקטנת החלל.
לשמירה על מראה חדר מרווח העדיפו גוונים רכים באזור הריהוט ואת הגוונים הבולטים יותר העבירו דווקא אל הקיר המרכזי של החדר ליצירת ייחוד ומראה דינאמי וילדי יותר. הגוונים המומלצים לקיר המרכזי, עבור חדר התינוקות הם ורוד חיוור, צהוב אפרוח, כחול בהיר, תכלת שמים או ירקרק.