כתבות

 
חזיות הנקה, ויתרונותיהן עבור כל אישה
אין זה סוד כי היריון, לפחות כשמתבוננים על ההיבט הפיזי שלו, אינו חוויה נעימה לאף אישה. חזיות הנקה יכולות לסייע בכך. הן נועדו להיכנס לתמונה בחודשים האחרונים של ההריון, ובעיקר – בחודשים שלאחר הלידה. מה תפקידן של חזיות אלה? וכיצד הן יכולות להפוך את התקופה המורכבת הזו לפשוטה הרבה יותר?

קרא/י עוד
 חמישה דברים משמחים לאחרי הלידה חמישה דברים משמחים לאחרי הלידה
עובדה ידועה היא שהתקופה הראשונה אחרי הלידה מתאפיינת ברגשות מעורבים. מצד אחד, השמחה הגדולה והאושר מהעולל החדש, מצד שני, זוהי תקופה קשה פיזית ונפשית. בואו לקרוא על 5 דברים טובים שלא בטוח שחשבתן עליהן

קרא/י עוד
 יוגה לאמהות שיעורי יוגה לאמהות
שיעורי יוגה לאמהות הינו זמן איכות קסום עבור האמא והרך הנולד. יוגה יכולה לעזור לאם להתחבר לגוף שלה מחדש לאחר הלידה וכך גם לרך הנולד.

קרא/י עוד
 5 דברים שחשוב לדעת על בגדי תינוקות 5 דברים שחשוב לדעת על בגדי תינוקות
בגדי תינוקות הם חמודים ומקסימים ונדמה כי לעולם לא יימאס לנו להעשיר את הארונות של התינוק הפעוט בעוד מספר לא מבוטל של בגדים. בואו לקרוא על 5 דברים שחשוב לדעת על בגדי תינוקות

קרא/י עוד
 תזונה לאחר לידה תזונה נכונה לאחר לידה
אתם מסתכלים על התינוק שלכם וחושבים לעצמכם "משעמם לשתות רק חלב חצי שנה, אולי ניתן לו איזה ביס ממשהו טעים באמת"? אל תטעו – השעמום הזה טוב בשבילו. תינוקות בני פחות משישה חודשים אינם אמורים לצרוך מזון מוצק. רוצים לדעת מדוע? המשיכו לקרוא

קרא/י עוד
חדר תינוקות – בייבי חדש נולד
רוצים את הכי טוב עבור הבייבי שלכם? הפרטים ש"עושים את העיצוב" בחדר ומעדנים גם את חדר התינוקות הבסיסי ביותר, הם דווקא הוילונות. בואו לקרוא על זה...

קרא/י עוד
  7 מתנות לידה מושלמות ליולדת הטרייה
יש משהו מאוד יפה ביום הזה, ביום הזה שאישה הופכת לאמא. האמא הטרייה מקבלת על עצמה להיות אחראית לאדם נוסף בעולם הזה, מעבר לכל החיוכים שצצים להם מבתי החולים מהאמהות, אפשר להרגיש את הלחץ הראשוני שלהן, הלחץ שמזכיר להן שאחריות היא עבודה במשרה מלאה ובגלל זה אומרים שאם, זו משרה מלאה.

קרא/י עוד
  יוגה לתינוקות – על הסכנות והיתרונות
חוגי הורים וילדים הם מהטרנדים החמים ביותר הקיימים היום. חוגי שחייה עם תינוקות, חוגי בייבי יוגה ועיסויים לתינוקות, וזו רק ההתחלה. בואו לקרוא על הסכנות והיתרונות של יוגה לתינוקות.

קרא/י עוד
  תזונה נכונה במהלך ההריון
תוספי תזונה בזמן ההריון וויטמינים אשר יכולים שלמור על האיזון הנכון בין בריאות התינוק ובריאות האישה. כל אישה צריכה לדעת לשמור על עצמה בזמן ההריון, למרות הרצון הטוב וההגיוני שלהן לעשות זאת לא תמיד הן יודעות לעשות זאת בצורה המושלמת ביותר.

קרא/י עוד
הטרנד החדש: צילומי הריון
לאחרונה שמנו לב במאדרלנד כי טרנד חדש מעורר התפלאות כל פעם שמסתכלים על התוצאות שלו הוא טרנד צילומי הריון וצילומי New Born.

קרא/י עוד